Moja własna strona na serwerze tnb.pl (ustaw w panelu admina)
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 20
Najnowszy Użytkownik: Mathewseeva
Artykuły: Polityka
Krzysztof Bosak w radio ZET
PiS nie jest partią konserwatywną Link

Nawet 4-latki pracują, by zieloni mogli jeździć swoimi elektrycznymi samochodami
Za sprawą ekooszołomów światowy trend nakazuje stopniowe odejście od benzyny oraz diesla i docelowo całkowite przejście na samochody elektryczne. Do ich produkcji niezbędny jest kobalt, który wydobywa się w niewolniczych warunkach m.in w Demokratycznej Republice Konga.

Czy nuncjusz papieski, arcybiskup Migliore jest rabinem?
Arcybiskup Celestino Migliore, nuncjusz papieski i stały obserwator Stolicy Apostolskiej przy ONZ, otwiera kolejną drogę "dialogu" pomiędzy judaizmem a katolicyzmem: oto w sobotę, 9 grudnia br. [2007] o godzinie 9:30 rano arcybiskup przybył pod silną eskortą, włącznie z patrolującym helikopterem, do synagogi Temple Judea w Fort Myers na Florydzie, i uroczyście wniósł do niej zwoje Tory.

Mocny głos Brytyjczyków: NIC O NAS BEZ NAS!
W poniedziałek, 9 grudnia 2019 r., w porannym programie telewizyjnym BBC Breakfast, prezenter Dan Walker gościł Jo Swinson, liderkę Liberalnych Demokratów. Swinson po raz kolejny powtórzyła, że jeśli LibDems wygrają wybory i ona zostanie premierem, to natychmiast jej rząd zatrzyma proces wychodzenia Brytanii z Unii Europejskiej. Dan Walker powiedział na to: "Ale w ten sposób ignorujesz wolę 17,4 milionów ludzi wyrażoną w referendum". Jo Swinson odpowiedziała, że nie zmieni swoich poglądów, bo jakaś "grupa dyskusyjna" (focus group) wyraża inne zdanie.

Emisariusze diabła rozpoczęli dyskusje z abp Gądeckim o I etapie likwidacji gotówki
Likwidacja gotówki jest pomysłem diabelskim, lecz wcale nie nowym. O szatańskim planie wykorzystania algorytmu płatniczego u zaczipowanych ludzi napisał Św. Jan w swojej Apokalipsie I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Kamieni kupa
Kilka razy otrzymałam ostatnio przez telefon powiadomienie od firmy VINDIX, że mam zapłacić przeszło 3000 złotych na rzecz Polcomtel Sp.zoo. Kiedy zadzwoniłam pod podany numer aby wytłumaczyć, że nie mam i nigdy nie miałam żadnych długów a poza tym nie byłam klientem tej firmy, zatem roszczenia są bezzasadne, rozmówca zażądał podania peselu. Potraktowałam to jako próbę wyłudzenia danych osobowych i zapowiedziałam interwencję na policji.

Unia, blekot i piołun
Kiedy ktoś plótł od rzeczy lub wyczyniał głupoty, pytano ironicznie: Czyś ty się blekotu objadł? Albo: czyś ty się szaleju objadł? Ów blekot jak i szalej oznacza tę samą roślinę. Niezwykle trującą i - niestety - rosnącą gdzie popadnie. Na łąkach, polach, w lasach i ogródkach. Jest niemal bliźniaczo podobna do poczciwej pietruszki, dlatego też zwano ją w Polsce psią pietruszką. Wystarczy zjeść gałązkę jej natki, aby w krótkim czasie paść przysłowiowym trupem. Pierwsze objawy przypominają upojenie alkoholem. Człowiek chwieje się i coś bełkoce. Tak działa zwarta w szaleju cykuta, jedna z najsilniejszych na świecie trucizn. Ta sama jaką podano greckiemu filozofowi Sokratesowi, którego skazano na śmierć za głoszone poglądy.

Totalniactwo bezwiedne
Rosną młode kadry totalniaków, a największą hodowlę prowadzi jak zwykle żydowska gazeta dla Polaków. To zresztą jest już tradycja; Żydzi zawsze byli totalniakami, i to nawet nie od Marksa, ale znacznie, znacznie wcześniej. Jak ktoś nie wierzy, to niech przeczyta sobie "Księgę Estery".

Jewish.pl: Zatrzymanie Jacka Miedlara przez ABW to dobry prezent na Chanukę
Zatrzymanie "byłego księdza" [Nie można być "byłym" ! Sakrament jest na Wieczność.] Jacka M. przez ABW za szerzenie nienawiści do Żydów to dobry prezent na Chanukę - napisała na twitterze dziennikarka Jewish Telegraphic Agency oraz portalu Jewish.pl Katarzyna Markusz. https://www.magnapolonia.org/dziennikarka-jewish-pl-zatrzymanie-jacka-m-przez-abw-to-dobry-prezent-na-chanuke/

Pamiętajmy o prawdziwych bohaterach opozycji w czasie stanu wojennego, skazanych na zapomnienie przez establishment postkomunistycznej III RP
Ci sami ludzie, którzy w latach PRL, w okresie stanu wojennego, walczyli z demokratycznymi aspiracjami działaczy Solidarności, dziś polskich patriotów pouczają o tym, czym rzekomo jest demokracja, wolność czy Konstytucja, i jednocześnie bronią ubeckich emerytur i sędziów, którzy za komuny wsadzali działaczy Solidarności za walkę o demokracje, wolność słowa i praworządność.

Krótka uwaga o stanie wojennym
Słowa poniższe kreślę nie tyle z powodu, iżbym odczuwał jakąś szczególną powinność celebrowania rocznicy stanu wojennego (bo zauważę, że masochistyczne częstokroć eksponowanie martyrologii jest mimowolnym hołdem dla jej sprawców), ile raczej, aby dać wyraz spostrzeżeniom, które powziąłem w toku dyskusji prywatnych czy półprywatnych z osobami dopiero co poznanymi i to jedynie w sferze kontaktów wirtualnych.

Minister Finansów chce pożyczyć pieniądze od Polaków na 100 lat.
Minister Finansów Tadeusz Kościński chce pożyczyć pieniądze od Polaków i zasilić nimi budżet. Chodzi o ok. 200 mld złotych, które trzymamy "w skarpecie". Według Kościńskiego taka forma oszczędzania to marnotrawstwo, ponieważ pieniądze nie pracują. Dlatego chce, żeby trafiły do budżetu. Jak nakłonić Polaków, żeby oddali państwu swoje pieniądze? Ministerstwo rozważa wprowadzenie nowych obligacji skarbowych oprocentowanych na zero procent. Byłaby to zatem darmowa pożyczka dla państwa, a ci, którzy zdecydowaliby się kupić obligacje, braliby udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Solidarność ostrzega przed transformacją energetyczną
Liderzy NSZZ "Solidarność" od kilku tygodni ostrzegają przed zmianami w europejskiej energetyce, mającymi na celu przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. Związkowcy przestrzegają premiera Mateusza Morawieckiego przed akceptacją transformacji energetycznej promowanej przez Unię Europejską, która w swoim obecnym kształcie może stanowić śmiertelne zagrożenie dla polskiej gospodarki.

Witaj cenzuro! Rzecz o Jacku Piekarze i Stanisławie Michalkiewiczu.
Skrawkiem pamięci zahaczam o czasy gdy swoistą zabawą przy pisaniu artykułów było wpychanie weń treści politycznie źle widzianych czyli całkowicie zakazanych. Czasem się to udawało, częściej nie.

Kard. Raymond Leo Burke: diabelskie siły wtargnęły do Bazyliki św. Piotra.
Kard. Raymond Leo Burke w wywiadzie dla francuskiej stacji TVLibertes zaapelował o modlitwę i zadośćuczynienia za akt idolatrii, jakim było procesyjne wprowadzenie figurki inkaskiego bóstwa Pachamamy do Bazyliki św. Piotra.
Strona 1 z 1405 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Louisroano
14/10/2017 22:25
Czesc wszystkim mam na imie Kacper 21 lat i jestem z Kolobrzegu. Na serwerze wisze od czasow tak zamieszchlych ze co tu gadac. Jestem milosnikiem cs 1. 6, cs jego, imetina, lola. Zajmuje sie budowanie

LLK
11/02/2011 10:06
Gratuluję strony i oczekuję aktualizacji. Pozdrawiam LLK

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie